Od 01.09.2019 Firma Wert-Bis ( Biurodostawa.pl ) łączy się z firmą Biuro Centrum Gremo, punkt sprzedaży przy ul. Legionów 40 w Bielsku-Białej został zamknięty.

Aktualnie siedziba firmy znajduje się przy ul.Partyzantów 68 w Bielsku-Białej, gdzie będzie możliwe kontynuowanie zakupów. Jednocześnie informujemy, że wszystkie Państwa zamówienia możemy dostarczyć własnym transportem, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Regulamin sklepu

1. Właścicielem sklepu internetowego z artykułami biurowymi www.biurodostawa.pl jest:

(...)

2. Umowa sprzedaży zawierana jest pomiędzy klientem (...),  zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

3. Koszt wysyłki towaru jest uzależniony od sposobu dostawy oraz sposobu płatności i wynosi:

a)    Kurier:

       Przedpłata - 20 zł
       Za pobraniem (płatność u kuriera) – 25 zł

b)    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 300 zł

c)    Dostawa gratis na terenie Bielska-Białej przy zakupach powyżej 100 zł

d)    Gratis - odbiór własny w sklepie.

Jeśli waga zamówionych produktów przekracza 30 kg, sklep ma prawo doliczyć dodatkowe koszty przesyłki zgodnie z cennikiem według wagi zamówienia. Wówczas obsługa sklepu kontaktuje się z klientem, w celu uzyskania akceptacji dla wyższych kosztów dostawy. 

4. Zamówienia przyjmowane są telefonicznie (tel. 602 335 741) oraz przez stronę www.biurodostawa.pl. Po złożeniu zamówienia otrzymują Państwo e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Status zamówienia można sprawdzić po zalogowaniu się na konto i kliknięciu zakładki "Twoje zamówienia". W opcji "Jednorazowe zamówienie" po wysłaniu paczki klient otrzymuje maila z potwierdzeniem wysyłki. Zamówienie towaru w sklepie oznacza akceptację regulaminu w jego pełnej postaci.

5. Realizacja zamówień:

a) ze względu na to, że sklep posiada własny magazyn, do realizacji zamówień z płatnością online lub za pobraniem, przystępujemy bezzwłocznie. W przypadku, gdy takie zamówienie zostanie złożone do godz. 12, towar wysyłany jest tego samego dnia, o ile jest to dzień roboczy. Jeżeli zamówienie zostało złożone po godz. 12.00, towar wysłany jest w następnym dniu roboczym. W przypadku złożenia zamówienia w dni wolne od pracy, realizacja następuje w pierwszy dzień roboczy, następujący po święcie.

b) w przypadku zamówień z opcją płatności zwykłym przelewem, realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie otrzymania płatności.

6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że zamówiony towar dostępny jest w magazynie lub u dostawców. W przypadku niedostępności części towaru objętego zamówieniem, Klient zostaje poinformowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego dalszej realizacji (anulowanie zamówienia, częściowa realizacja, zmiana zamówienia). Taka procedura ma również miejsce, gdy odpowiedzialność za opóźnienie leży po stronie firmy kurierskiej.

7. Na sprzedaż promocyjną przeznaczono ograniczoną liczbę towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności ich wpływania, aż do wyczerpania zapasów produktu objętego promocją.

8. Faktura VAT wystawiana jest w sytuacji gdy klient poda niezbędne do jej wystawienia dane (NIP, nazwa i adres firmy) w formularzu rejestracyjnym. Osoba fizyczna, która jest zainteresowana otrzymaniem faktury VAT jest zobowiązana poinformować o tym sklep równocześnie ze złożeniem zamówienia telefonicznie lub mailowo (kontakt@biurodostawa.pl). W pozostałych przypadkach dowodem zakupu jest paragon. Dokument sprzedaży wystawiany jest w momencie skompletowania całości towaru do wysyłki. 

9. Do czasu wystawienia dokumentu (faktura, paragon) klient ma możliwość wycofania się z zamówienia. W takiej sytuacji konieczny jest kontakt telefoniczny ze sklepem.

10. Wszystkie ceny towarów podane są w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w momencie złożenia zamówienia.

11. Sklep internetowy www.biurodostawa.pl zastrzega sobie prawo do zmiany asortymentu towarów znajdujących się w ofercie, do zmiany ich cen, a także do przeprowadzania akcji promocyjnych i ich odwoływania oraz do wprowadzania w nich zmian.

12. Przy odbiorze przesyłki  należy sprawdzić stan i zawartość paczki  w obecności kuriera. Jeżeli towar jest niezgodny lub zniszczony należy sporządzić protokół.

13. Zamówienia na towary o różnych czasach realizacji wysyłane są po skompletowaniu całości zamówienia.

14. Klient może wybrać następujące formy płatności:

a) Przelew bankowy na konto sklepu (przedpłata) | (...)

b) Opłata przy odbiorze (należność pobiera kurier)

c) Płatność online (payU)

d) Gotówką w punkcie sprzedaży (...)

15. Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Rezygnacja jest możliwa tylko, gdy towar nie był w żaden sposób używany oraz nie został zniszczony. Koszty przesyłki ponosi Klient.

16. Towar do zwrotu należy odesłać razem z dowodem zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych na konto wskazane przez Klienta (dane do przelewu należy wysłać na adres: kontakt@biurodostawa.pl podając także numer zamówienia).

17. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne może skorzystać z gwarancji u producenta (dotyczy produktów objętych gwarancją producenta). W przypadku skierowania reklamacji do sprzedawcy lub powstania uszkodzeń mechanicznych, Klient powinien odesłać wadliwy produkt pod adres (..), dołączając do niego fakturę, a także wysłać e-mail (na adres: kontakt@biurodostawa.pl) przedstawiając powód reklamacji oraz numer zamówienia. Nie będą przyjmowane paczki za pobraniem. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, towar uszkodzony/wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, a jeżeli będzie to niemożliwe, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne produkty o podobnych właściwościach. Koszty przesyłki towaru reklamowanego sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

18. Zgodnie z treścią art. 24 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy Państwa, iż rejestracja w naszym serwisie oznacza dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych (również adresu e-mail) dla celów marketingowych. Jednocześnie oświadczamy, że dane te wykorzystane będą jedynie do finalizacji zamówienia oraz kontaktu naszej firmy z Klientami, nie będą sprzedawane, ani przekazywane osobom trzecim. 

19. Zdjęcia produktów zamieszczone w niniejszym sklepie nie zawsze są dokładnym wzorem oferowanego produktu. Należy traktować je poglądowo. 

20. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie. 

Producenci

Towar dnia

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 40 Pro

Cena: 2 699,00 zł z VAT